ЩО ТОБІ ДАСТЬ ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ?

ФІЗИЧНА СИЛА ТА ВИТРИВАЛІСТЬ

Корисна їжа підтримує у тонусі наш організм і покращує фізичний стан. Тож ти матимеш більше сил на спорт та ігри, а хвороби менше тобі докучатимуть. Надмір солодощів та фастфуду збільшує шанси хвороб атакувати тебе.

Наприклад, цукор може викликати карієс, а фастфуд — проблеми зі шкірою й ожиріння.

ГАРНИЙ НАСТРІЙ

Їжа впливає на наш психічний стан: здорова — покращує його, а фастфуд може викликати перепади настрою та брак енергії протягом дня. Уяви лише, що вміст твоєї тарілки може вплинути на те, чи посваришся ти сьогодні з другом/подругою.

НАВЧАННЯ — ЛЕГКО І З РАДІСТЮ

Продукти, які ми вживаємо, впливають на пам’ять, увагу, швидкість мислення. Збалансований раціон — це те, що потрібно, щоб швидко розв'язувати задачі з математики та писати цікаві твори. Тарілка здорового харчування — це пазл, який ти маєш скласти щоразу, як сідаєш за стіл.

ЗДОРОВ'Я ЗАРАЗ І В МАЙБУТНЬОМУ

Систематичне неправильне харчування може стати причиною виникнення хвороб і розладів травної та ендокринної систем, порушити обмін речовин і навіть спричинити онкологічні захворювання. А здорове і збалансоване харчування, навпаки, — це супергерой, який захищає тебе від багатьох неприємностей.  

Що ж конкретно треба робити, аби отримати всі ці бонуси? Повір, це зовсім не складно. Ось п’ять простих порад, як щодня харчуватися корисно й допомогти своєму організму залишатися здоровим і сильним.

https://znaimo.gov.ua/shcho-tobi-dast-zdorove-kharchuvannia