Педагогічний колектив

У ліцеї працює висококваліфікований педагогічний колектив, здатний забезпечувати високий рівень навчання, умови для індивідуального розвитку учнів, який будує свою педагогічну діяльність на єдиних професійних принципах.

Педагогічні звання та нагороди

Кандидат педагогічних наук – 2Кандидатів наук (за сумісництвом) – 2Заслужений учитель України – 1Диплом лауреата премії Верховної  Ради України – 1Почесна грамота Кабінету Міністрів України – 1Нагрудний знак «Василь Сухомлинський» - 3Нагороджені знаком «Відмінник освіти України» - 8Лауреат обласної премії імені Й.В. Гошовського за заслуги у сфері освіти – 2Учитель-методист – 13Керівник гуртка-методист – 1Старший учитель – 5Старший вихователь – 1Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії» - 25Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст I категорії» - 3Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст II категорії» - 2Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст» - 1

1АнтонюкОксанаПетрівнаМатематика
2БаранВікторМиколайовичБіологія / захист України
(класний керівник 10-Б класу)
3БерладинОльгаБогданівнаАнглійська мова
5ВолянюкВадимМиколайовичІнформатика
7ГубськаТетянаПетрівнаВихователь
8ДудікВалентинаПетрівнаАнглійська мова
9ЄвтушинаМаріяВасилівнаІсторія / правознавство
10КабановВолодимирІвановичМатематика
11КабановаАллаБорисівнаВихователь
12КапецьМайяПетрівнаісторія
13КовальчукНаталіяМиколаївнаУкраїнська мова / укр.літ
(класний керівник 11-Б класу)
14ЛагодаОксанаПетрівнаОснови здоров'я / вихователь
15МазуренкоІринаВіталіївнаХімія
16МазурчукОленаГригорівнаУкраїнська мова / українська, зарубіжна література
(класний керівник 9-А класу)
17ОлійникОльгаВасилівнаМатематика
18ОсійчукОльгаМиколаївнаВихователь
19ПарасюкЯнаМиколаївнаБіологія
20ПоварОлегВасильовичФізкультура / захист України
(класний керівник 8-Б класу)
22ПшонюкОленаМиколаївнаВихователь
23РибковськаІринаЛеонідівнаПсихолог
24СалійІринаВасилівнаМистецтво
25СлюсарукТарасСергійовичФізкультура
(класний керівник 11-А класу)
26ТарасюкЮліяМиколаївнаСоціальний педагог
(класний керівник 8-А класу)
27ТатаринНаталіяАнатоліївнаХімія (класний керівник 9-Б класу)
28УхоГеннадійСтепановичФізика
29ЧепільТамараТеофанівнаЗарубіжна література / мистецтво
(класний керівник 10-А класу)
30ШутякТетянаВолодимирівнаАнглійська мова