"Золоті сторінки ліцею"

Занесені імена учасників освітнього процесу за особливі успіхи в навчанні, високі досягнення у III та IV етапах Всеукраїнських предметних олімпіад, у II та III етапах конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, за наполегливе і цілеспрямоване відстоювання честі закладу освіти на конкурсах і турнірах; за активну участь у ліцейських справах та починаннях, за примноження слави ліцею на обласному та державному рівнях:1993-1994 рік

1. Степук Оксанинагороджена дипломом II ступеня на Всеукраїнському конкурсі науково дослідницьких робіт природничого профілю членів МАН та товариств „Наукова зміна”. I місце на Всеукраїнському конкурсі школярів „Живи, земле”, студентки біологічного факультету ВДУ імені Лесі Українки, відмінниці навчання.
2. Маховської ОлениII  місце  на  обласній  олімпіаді  з  біології  в  1992-1993  н. р.  III місце на обласній олімпіаді з біології в 1993-1994 н. р. , студентки біологічного факультету ВДУ імені Лесі Українки, відмінниці навчання.
3. Бігуна Сергіяпризера олімпіади з фізики київського державного університету ім. Драгоманова, студента фізичного факультету КДУ ім. Драгоманова.
4. Горбатюка Вікторапризера конкурсу науково дослідницьких робіт Малої Лесової академії (м. Львів), студента Львівського лісогосподарського університету.
5. Габушко Веронікистудентки фізичного факультету ВДУ імені Лесі Українки, відмінниці навчання.
1994-1995 рік
6. Степана Богдананагороджений дипломом III ступеня на Міжнародні дитячій науковій конференції в м. Варна (Болгарія), II місце на обласній олімпіаді з біології в 1993-1994 н. р. Диплом II ступеня на обласному конкурсі наукових робіт членів МАН, студент Чернівецького медичного університету.
7. Гончарука Сергіястудента економічного факультету ВДУ.
1995-1996 рік
8. Кравчука Володимирастудента Чернівецького медичного університету.
9. Собчук Людмилипризера Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, студентки інституту іноземних мов (м. Київ).
10. Тарасюк Наталіїпризера Всеукраїнської олімпіаді з біології 1995-1996 н. р. (III місце), призера обласної олімпіаді з біології 1995-1996 н. р., студентки  Чернівецького медичного університету.
11. Скуби Іринипризера Всеукраїнської олімпіади з біології 1994-1995 н. р.
призера обласної олімпіади в 1995-1996 н. р., студентки  Київського державного університету.
1996-1997 рік
12. Зубача Миколипризера обласних олімпіад з фізики, математики, інформатики, призера Всеукраїнської олімпіаді з фізики 1994-1995 н. р. (III місце), студента  Київського політехнічного університету.
13. Ковальчук Тетянипризера обласної олімпіади з німецької мови, студентки Львівського державного університету ім. І.Я. Франка, факультет журналістики.
14. Шейко Світланипризера обласного захисту наукових робіт членів МАН.
1997-1998 рік
15. Косюк Іннипризера обласної олімпіади з математики, призера Міжнародної олімпіади з фізики, математики, інформатики, учасника Всеукраїнської олімпіади з математики, студентки Львівського державного університету ім. І.Я. Франка.
16. Сенків Валентинипризера обласної олімпіаді з біології, учасника Всеукраїнської олімпіади з біології, студентки ВДУ ім. Лесі Українки.
1998-1999 рік
17. Будько Оленипризера обласних та Всеукраїнських телевікторин, призера обласної олімпіаді з української  мови та літератури, студентки Львівського державного університету ім. І.Я. Франка.
18. Ковальчук Жаннипризера обласної олімпіади з фізики, учасника Всеукраїнської олімпіади з фізики, студентки Київського інституту легкої промисловості.
19. Ільчук Наталіїпризера обласної олімпіаді з біології, учасниці Всеукраїнського зльоту юних екологів, студентки ВДУ імені Лесі Українки, відмінниці навчання.
20. Нікітіна Андріяпризера обласної олімпіади з математики, студента Львівського державного університету ім. І.Я. Франка.
1999-2000 рік
21. Вербич Зорянипризера обласних олімпіад з біології, призера Всеукраїнських олімпіад з біології, призера Всеукраїнських конкурсів захисту наукових робіт МАН, призера Соросівської олімпіади з біології, студентки ВДУ ім. Лесі Українки.
22. Кандиби Вікторапризера обласних олімпіад з фізики, учасника Всеукраїнських олімпіад з фізики, студента Київського політехнічного університету.
2000-2001 рік
23. Волинця Романапереможця обласних і призер Всеукраїнських олімпіад з біології, переможця Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН, (секція медицина) відмінник навчання, студента Полтавського стоматологічної академії.
24. Михайлової Аннипереможця обласних і призера Всеукраїнських олімпіад з хімії, призера обласного турніру юних хіміків, призера Всеукраїнського конкурсу „Найталановитіша дитина України 2000 року”, студентки хімічного факультету КНУ ім. Т.Г.Шевченка.
25.Харитонюка Артемапереможця обласних та учасника Всеукраїнських олімпіад з математики, призера обласного турніру юних математиків, студента МФТІ.
26. Цуманець Оксанипереможця обласних і призера Всеукраїнських олімпіад з географії, відмінниці навчання, студентки Київського національного торговельно-економіного університету.
Максимчук Віри Борисівниучителя української мови і літератури
2001-2002 рік
27. Божко Іринивідмінниці навчання, призера обласного конкурсу-захисту наукових робіт МАН, призера Всеукраїнського турніру юних хіміків, студентки Київського політехнічного університету.
28.Зінюка Олександрапереможця і призера обласних олімпіад з біології, призера Всеукраїнського конкурсу-захисту наукових робіт МАН, призера Всеукраїнського чемпіонату „КРОКС”, в індивідуальній першості, студента Київського політехнічного університету.
29. Синюка Володимирапереможця обласних та учасника Всеукраїнських олімпіад з фізики, студента МФТІ.
30. Луценко Катеринипризера обласних олімпіад з математики, переможця першого обласного чемпіонату „КРОКС”  в командній першості, студентки Львівського державного університету ім. І.Я. Франка.
Панасюк Любові Ананіївнивихователя
2002-2003 рік
31. Кузик Валентинипризера обласних олімпіад з історії, української мови і   літератури, переможця Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, призера обласних літературних конкурсів, студентки Києво-Могилянської академії.
32. Матвійчука Олексіяпризера Всеукраїнської олімпіади з хімії, студента ВДУ імені Лесі Українки.
Євтушиної Марії Василівниучителя історії та правознавства
2003-2004 рік
33. Савича Сергіяпереможця обласних олімпіад з історії, призер обласних     олімпіад з правознавства, призера Всеукраїнської олімпіади з історії, переможця Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з правознавства,  студента  Волинського державного університету імені Лесі Українки.
34. Білоусова Олександрапереможця обласних олімпіад з хімії, переможця     обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, призера Всеукраїнської олімпіади з хімії та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, студента Волинського державного університету імені Лесі Українки.
35. Турчак Мар’янипереможця обласної олімпіади, призера Всеукраїнської  олімпіади з економіки, студентки Київського Національного авіаційного університету.
Конопельнюк  Лідії Ульянівни учителя математики
2004-2005 рік
36. Кольцова Олександрапризера обласних олімпіад з інформатики, англійської мови,
студента Київського національного авіаційного  університету.
37. Мельник Валентинипризера обласних олімпіад з географії, студентки
Волинського державного  університету ім. Лесі Українки.
38. Фурцевої Олесі учасниці  обласних  олімпіад  з  хімії,  біології,  студентки      Київської національної медичної академії ім. Івана Богомольця.
39. Клапатюка Володимирапризера обласної олімпіади з хімії,  студента Київського  університету харчових технологій
40. Артьомової Аннипереможця  обласних  олімпіад та  призера  Всеукраїнської     олімпіади з правознавства, студентки Львівського  державного університету ім. Івана Франка.
41. Грабовського
Олександра
призера обласних олімпіад та учасник Всеукраїнської олімпіади з історії, студента Київської національної академії внутрішніх  справ.
Шутяк Тетяни Володимирівниучителя англійської мови
2005-2006 рік
42. Портянка Андріяпереможця обласних олімпіад та призер Всекураїнської олімпіади з економіки, переможця Всеукраїнського турніру з економіки, студента Київського національного економічного університету.
43. Конопельнюка Олександрапризера обласних олімпіад з фізики та економіки, переможця Всеукраїнського турніру з економіки, студента Волинського державного університету ім. Лесі Українки.
44. Савицького Сергіяпризера обласних олімпіад з історії та інформатики, переможця Всеукраїнського турніру з економіки, студента Волинського державного університету ім. Лесі Українки.
Кабанова Володимира Івановичаучителя фізики, заступника директора з виховної роботи
2006-2007 рік
45. Марунчака РоманаПрезидентського стипендіата, переможця обласних і Всеукраїнських олімпіад з фізики, обласних і Всеукраїнських турнірів юних раціоналізаторів і       винахідників, студента Московського фізико-технічного інституту.
46. Хом’яка Данилапризера обласних і Всеукраїнських олімпіад з хімії,  обласних і Всеукраїнських турнірів, студента Національного університету харчових технологій.
Кузьмук Наталії Миколаївниучителя української мови і літератури
2007-2008 рік
47. Корнієнка Олександрапризера обласних олімпіад з фізики, обласних і Всеукраїнських турнірів юних фізиків, раціоналізаторів і винахідників, студента Національного технічного університету “Київського політехнічного інститута.
48. Кабанової Мар’янипризера обласних олімпіад з економіки, обласних і     Всеукраїнських турнірів юних економістів, студентки Волинського Національного університету імені Лесі Українки.
49. Гаврилюка Романапризера обласних обласних турнірів юних економістів, студента Київського Національного університету імені Тараса Шевченка
Ставецької Людмили Анатоліївниучителя географії

2008-2009 рік

50. Мойсік  Галини

за особливі успіхи в навчанні, високі досягнення на обласних та Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, за наполегливе і цілеспрямоване відстоювання честі навчального закладу на конкурсах і турнірах, за активну участь у ліцейських справах та починаннях, за примноження слави ліцею на обласному та державному рівнях
51. Бартман  Олесі


за особливі успіхи в навчанні, високі досягнення на обласних та Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, за наполегливе і цілеспрямоване відстоювання честі навчального закладу на конкурсах і турнірах, за активну участь у ліцейських справах та починаннях, за примноження слави ліцею на обласному та державному рівнях
Парполіти Людмили Анатоліївниучителя української мови і літератури

2009-2010 рік


52. Редчука  Богдана

за особливі успіхи в навчанні, високі досягнення на обласних та Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, за наполегливе і цілеспрямоване відстоювання честі навчального закладу на конкурсах і турнірах, за активну участь у ліцейських справах та починаннях, за примноження слави ліцею на обласному та державному рівнях
Лагоди  Оксани  Петрівнивихователя

2010-2011 рік

53. Довгаль  Катерини

за особливі успіхи в навчанні, високі досягнення на обласних та Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, за наполегливе і цілеспрямоване відстоювання честі навчального закладу на конкурсах і турнірах, за активну участь у ліцейських справах та починаннях, за примноження слави ліцею на обласному та державному рівнях

2011-2012 рік

54. Савича  Андрія

за особливі успіхи в навчанні, високі досягнення на обласних та Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, за наполегливе і цілеспрямоване відстоювання честі навчального закладу на конкурсах і турнірах, за активну участь у ліцейських справах та починаннях, за примноження слави ліцею на обласному та державному рівнях
55. Гащишина Адама

за особливі успіхи в навчанні, високі досягнення на обласних та Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН, за наполегливе і цілеспрямоване відстоювання честі навчального закладу на конкурсах і турнірах, за активну участь у ліцейських справах та починаннях, за примноження слави ліцею на обласному та державному рівнях
Присяжної Ольги  Миколаївниучителя математики

2012-2013 рік

56. Журавля Андрія

учасника Міжнародної олімпіади з біології, переможця ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (2м.), ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція лісознавства – 1м., секція загальної біології – 1м.), переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (1м.), з екології (1м.), з географії (2м.), з хімії (2м.),  переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція лісознавства – 1м., секція загальної біології – 1м.), президентського стипендіата (2011-12 н.р., 2012-13 н.р.)
57. Кравчука Станіслава

учасника відбірково-тренувальних зборів до Міжнародної олімпіади з біології, переможця ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (2м.), ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція екології – 2м.), переможцяІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (1м.), ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція екології – 2м.), президентського стипендіата (2011-12 н.р.).
58. Гащишина Кирила


переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція медицини – 3м.), переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології (2м.), з хімії (2м.), ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція медицини – 1м.).
59. Довгаль Ганни

переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція української літератури – 1м.), переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства (2м.), ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція української   літератури – 1м.).
60. Семенюка Вадима

переможця ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії (2м.), з історії (2м.), інформаційних технологій (2м.), з фізики (3м.), ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція математичного моделювання – 2м.).
Мазурчук Олени Григорівниучителя української мови і літератури

2013-2014 рік

61. Матвіюк Ірини

переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з математики (2м.), з інформаційних технологій (2м.); переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція прикладної математики – 3м., секція інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту – 3м.).
62. Дишко Ірини

переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови (3м.), з правознавства (2м.); переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція літературної творчості – 1м., секція правознавства – 3м.), переможця Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (2м.).
Кратік Надії Вікторівниучителя української мови і літератури

2014-2015 рік

63. Глинюк Ірини

переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з математики (2м.), з фізики (3м.); переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція математики – 2м.); переможця в індивідуальному рейтингу на Всеукраїнських турнірах юних математиків та юних фізиків.
64. Комара Владислава

переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з математики (1м.), з астрономії (1м.), з фізики (2м.), з економіки (3м.); переможця ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з астрономії (3м.), переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція теоретичної фізики – 3м.), учасника ІІІ наукової школи з фізики «Лабораторія фізики високих енергій CERN, Женева», 2014р.
65. Кінаха Сергія

переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії (1м.), з біології (1м.); переможця ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії (3м.), переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція хімії – 3м.)
Татарин Наталії Анатоліївниучителя хімії

2015-2016 рік

66. Миронюка Антона

переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад: з математики – 1м., з інформатики – 2м.; трикратного переможця ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (2015р. – 3м., 2014р. – 3м., 2013р. – 3м.); переможця Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з програмування – 3м.; переможця ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція технології програмування – 1м., 1м.); відзначеного в індивідуальному рейтингу на Всеукраїнському турнірі юних математиків (2 м.); відзначеного Подякою ради національної безпеки і оборони України «За творчість, наполегливість та креативність у підготовці ґрунтовних наукових досліджень»
67. Кондрашова Ігоря

переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад: з фізики – 2м., з астрономії – 1м., з інформатики – 2м.; двохкратного переможця ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики 2014р. – 3м., 2013р. – 3м.); переможця ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії – 3м.; переможця ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція теоретичної фізики – 1м. і 2м.)
Дубенського Івана Васильовичаучителя фізики та астрономії
Волянюка Вадима Миколайовичаучителя інформатики та технологій

2016-2017 рік

68. Жука Ореста

переможця III етапу Всеукраїнських олімпіад: з астрономії – 3 м., з інформаційних технологій – 3 м.; переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція технологічних процесів та перспективних технологій – 1 м.); відзначений в індивідуальному рейтингу на Всеукраїнському турнірі юних винахідників та раціоналізаторів (2 м.)
69. Стеблевець Тетяни

переможця III етапу Всеукраїнських олімпіад: з інформатики – 2 м., з математики – 3 м.; переможця ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослід-ницьких робіт МАН (секція Internet- технологій та WEB дизайну – 1 м., 2 м.); переможця Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з інформатики – 3м.
70. Новосада Романа

переможця III етапу Всеукраїнської олімпіади з історії – 3м.; переможця ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН  (секція історичного краєзнавства – 3 м.; секція історії України – 1 м., 3 м.)

2017-2018 рік

71. Колбасюка Степана

переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад: з астрономії – 1м., з математики – 2м., з фізики – 2м.; двократного переможця ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії (2017р. – 3м., 2018р. – 2м.); переможця ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція теоретичної фізики – 1м., 3м.)
72. Клекоця Дениса

переможця ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад: з біології – 1м.; з фізики – 2м., з астрономії – 3м.; переможця ІV етапу Всеук-раїнської олімпіади з біології – 3м.; переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція селекції та генетики – 2м.)
Барана Віктора Миколайовичаучителя біології

2018-2019 рік

73. Урина Дмитра

переможця ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів: математики – 1 м., інформатики – 2 м., фізики – 3 м.; переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН: секції інформаційно-телекомунікаційні системи та технології – 1 м., інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту – 1 м.; переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН: секції інформаційно-телекомунікаційні системи та технології – 2 м., інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту – 2 м.; переможця XXI обласного турніру юних математиків – 2 м. в індивідуальному рейтингу.  

2019-2020 рік

74. Приходька Андрія

переможця ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів: астрономія – 1 м., фізика – 3 м.; переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН: секції електроніки та приладобудування – 1 м., аерофізики та космічних досліджень – 1 м., переможця XXVI обласного турніру юних фізиків – 2 м. в індивідуальному рейтингу; переможця у 2018/2019 навчальному році ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії – 2 м., ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН: секції електроніки та приладобудування - 3 м., аерофізики та космічних досліджень – 3 м.
75. Подоляка Арсена

переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії – 1 м.; переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції кліматології та метеорології – 1 м., члена команди, яка зайняла ІІІ місце в ХV обласному турнірі юних географів; переможця у 2018/2019 навчальному році ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії – 3 м.

2020-2021 рік

76. Корецького Олександра

переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у секції «Технологічні процеси та перспективні технології» – 3 м., переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» - 1 м. у номінації "Технічна творчість та винахідництво", переможця Волинської учнівської Інтернет-олімпіади з фізики - 3 м., члена команди, яка зайняла 2 м. на XXІII обласному турнірі юних винахідників і раціоналізаторів, 1 м. в індивідуальному рейтингу на турнірі юних винахідників і раціоналізаторів, члена команди, яка зайняла 3 м. на XXVII обласному турнірі юних фізиків, 2 м. в індивідуальному рейтингу на турнірі юних фізиків.
77. Тарасюк Марії Іванівни

організатора і керівника проекту створення на базі установи для юннатів – ліцею-інтернату для сільських обдарованих дітей, першого директора Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради, “Заслуженого працівника освіти”, “Відмінника освіти України”.

2021-2022 рік

78. Корпача Назара

члена наукового учнівського товариства «Паросток», бронзового призера Міжнародного шоу винаходів та інновацій INTARG (Польща), учасника навчально-тренувальних зборів для участі у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції теоретичної фізики (1 місце), ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики (1 місце), з астрономії - 1 місце, з інформатики - 2 місце, переможця Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України» (3 місце у номінації “Електроніка та приладобудування”), переможця обласного етапу Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України» (1 місце), члена команди «VIVAT», яка стала лауреатом ХІІ Всеукраїнського інтернет-турніру із природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація», переможця в індивідуальному рейтингу на обласному турнірі юних фізиків (1 місце), команда на якому посіла 2 місце; переможця в індивідуальному рейтингу на обласному турнірі юних математиків (2 місце), команда на якому посіла 2 місце; переможця в індивідуальному рейтингу на обласному турнірі юних винахідників і раціоналізаторів (3 місце), команда на якому посіла 2 місце; який отримав диплом голови Волинської обласної ради «Гордість Волині»
79. Шишка Сергія

голову наукового учнівського товариства «Паросток», переможця ІІІ (обласного) етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (1 місце), переможця ІІІ (обласного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (2 місце), переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови (2 місце), з математики (3 місце), переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції історії України (2 місце), члена команди «VIVAT», яка стала лауреатом ХІІ Всеукраїнського інтернет-турніру із природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація», переможця в індивідуальному рейтингу на обласному турнірі юних географів (1 місце), команда на якому посіла 2 місце; члена команди, яка зайняла 2 місце на обласному турнірі юних математиків, який зайняв 1 місце в рейтингу класу за підсумками 2021/2022 навчального року
80. Мельничук Христина

членкині наукового учнівського товариства «Паросток», яка виборола право представляти Україну на Міжнародному фіналі у США «GENIUS OLYMPIAD», переможця І Всеукраїнського конкурсу «GENIUS OLYMPIAD UKRAINE» (золото у категорії «Мистецтво» номінації «фото»), переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «GENIUS OLYMPIAD UKRAINE» (1 місце), переможця обласної акції «Україна – це ми!» серед учасників старшої вікової групи (номінація «Україна в об’єктиві туриста», рубрика «Кращий слайд-фільм») (3 місце), дизайнера емблем наукового учнівського товариства «Паросток», дендропарку ліцею, автора проєкту «Дендропарк Волинського наукового ліцею Волинської обласної ради, 1987. Віртуальна подорож»